UE
  • promocja zimow
  • HST
  • okna RC2
  • veka spectral
  • prt

Nakładki aluminiowe na PCV – elegancja i funkcjonalność

2017-03-22

Nakładki aluminiowe na PCV – elegancja i funkcjonalność

 

Nakładki aluminiowe na profile PCV to wyjątkowe rozwiązanie, będące doskonałą alternatywą dla aluminiowych okien. Jeśli zależy Państwu na technicznych zaletach okien wykonanych z PCV a jednoczenie nowoczesnym i designerskim wyglądzie – nakładki aluminiowe są idealną propozycją.

 

Różnorodność barw (praktycznie dowolny kolor z palety barw RAL) oraz elegancki design to tylko niektóre z wielu zalet nakładek aluminiowych występujących w ofercie firmy KNS. W ten nowatorski sposób możemy odmienić fasadę naszego domu nadając jej nowoczesny i modny wygląd. Aluminiowe nakładki stosowane są na zewnętrzne profile PCV, dzięki czemu stają się one bardziej odporne na czynniki zewnętrzne, a jednocześnie wyjątkowo eleganckie i stylowe.

 

Nakładki są idealnie dopasowywane do profilu w czasie produkcji i łączone czołowo pod kątem 90 o co daje bardzo ciekawy efekt – optycznie przypominający okna drewniane. Wewnętrzny kolor okna może zostać dopasowany wg wymagań klienta - oprócz tradycyjnych kolorów (od klasycznej bieli, poprzez krzykliwą czerwień, aż do eleganckiej czerni) mamy do wyboru również szereg oklein drewnopodobnych.