UE
  • promocja zimow
  • HST
  • okna RC2
  • veka spectral
  • prt

Drzwi HST

 Strona Główna  Oferta  Drzwi PCV   Drzwi HST

 Drzwi przesuwne HST są bardzo nowoczesnym rozwiązaniem w ramach produktów stolarki otworowej. Dzięki nim można wykonać w każdym budynku bardzo duże przeszklenia pomieszczeń. Daje to poczucie większego i bardziej oświetlonego pokoju, salonu, czy gabinetu – po prostu poczucia komfortu i funkcjonalności. Posiadają technologię, która zapewnia niezwykłą lekkość przesuwania skrzydeł, bez względu na szerokość całych drzwi. Idealnie nadają się także to komponowania przejść do różnych części domu, czy na jego zewnątrz: ogród lub taras. Drzwi przesuwne HST są idealne zarówno do nowopowstających budynków, jak i do tych remontowanych, w których Klienci chcą poczuć więcej przestrzeni oraz korzystać z większej ilości światła w pomieszczeniu, dzięki dużym, przeszklonym powierzchniom szyb.

 

 Poniżej, zapraszamy Państwa do zapoznania się ze specjalną animacją, która przedstawia sposoby funkcjonowania poszczególnych rodzajów drzwi HST, oferowanych przez naszą firmę.

Kliknij na interesujący Cię produkt i zobacz jak działa. Przekroje ramy drzwi przesuwnych HST

 
 
KNS_drzwi_przesuwne_HST_Schemat_A_Animacja Flash KNS_drzwi_przesuwne_HST_Schemat_C_Animacja Flash KNS_drzwi_przesuwne_HST_Schemat_D_Animacja Flash